Wizytówki

Zamówisz u nas w łatwy, szybki i wygodny sposób indywidualne projekty wizytówek online, zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich pracowników.

Projektujemy i drukujemy wizytówki, które wysyłamy za darmo kurierem!

Nie pracujemy na szablonach. Liczy się dla nas jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Studio graficzne Good Projekt to grono doświadczonych grafików, którzy mają za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w designie i staramy się tworzyć ponadczasowe projekty.  

Zaufaj nam, a my zajmiemy się resztą!

Wizytówki
Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa!

Zawsze darmowe wysyłki pod wskazany adres!

Zamów
Stawiamy na dobry design!

Stawiamy na dobry design!

Mniej znaczy więcej - minimalizm jest w modzie!

Wizytówki to nieodłączny element spotkań biznesowych oraz szybkiej wymiany kontaktów z Klientem. Z doświadczenia wiemy jak ogromną rolę odgrywa wygląd wizytówek, a więc co należy zrobić, aby Twoja wizytówka nie trafiła do kosza? Jakie informacje warto umieścić na wizytówce?

Co powinna zawierać wizytówka firmowa?

Przede wszystkim zawsze namawiamy naszych Klientów aby na wizytówce zawarli najistotniejsze informacje dotyczące ich samych oraz ich firmy. Wizytówka to nie jest odpowiednie miejsce na opisywanie historii istnienia Twojej firmy oraz jej misji - skup się na kluczowym przekazie, podaj dane kontaktowe takie jak numer telefonu, e-mail, adres siedziby, imię, nazwisko oraz stanowisko pracownika dodatkowo również możesz podać NIP oraz REGON. Jeśli zależy Ci, aby Klient miał również pod ręką dostęp do Twojej oferty, postaraj się ją opisać krótko na przykład w kilku podpunktach.

To tyle odnośnie treści, co zatem z wyglądem? Zrób dobre wrażenie i po prostu postaw na minimalizm. W natłoku wielu informacji oraz różnych zdjęć wizytówka może stać się nieczytelna, a kluczowe informacje przejdą na drugi plan. Nie bój się pustych przestrzeni - one działają na korzyść.

Pokaż się od dobrej strony.

Chcesz się wyróżnić podczas targów, konferencji oraz innych spotkań biznesowych? Niezawodnym pomocnikiem mogą okazać się właśnie wizytówki, które mogą zaświadczyć chociażby o Twoim profesjonalizmie. Przyznaj sam, że są o wiele wygodniejszą i bardziej elegancką formą niż szybkie wypisywanie numeru telefonu na rożku wyrwanej kartki z zeszytu. Urywek papieru zostanie przytłoczony wizytówkami konkurentów, a Twój rozmówca może poczuć się nawet urażony, gdy wręczysz mu kontakt do siebie w takiej formie. Nie bądź anonimowy i zdecyduj się na zamówienie wizytówek, które pomogą Ci w zdobyciu nowych Klientów.

Zastanów się również nad wizytówkami dla swoich pracowników, które świetnie się sprawdzą chociażby dla Twoich przedstawicieli handlowych. Spróbuj wprowadzić te dobre maniery spotkań biznesowych do Twojej firmy i nie czekaj długo na rezultaty.

Pokaż się od dobrej strony.

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Skontaktuj się

Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać - załącz je lub wyślij nam na maila Pokaż. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

2.
Wycena projektu

Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

3.
Prace projektowe

Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

4.
Akceptacja

Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie - na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

5.
Druk oraz wysyłka

Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

Ile czasu trwa przygotowanie projektu graficznego ?

Zwykle projekty graficzne przygotowujemy do 2 dni roboczych od momentu zamówienia. Niezwykle ważna jest współpraca z grafikiem oraz dostępność w razie jego ewentualnych pytań podczas projektowania. Szybką realizację zamówienia ułatwi również szczegółowy wywiad przeprowadzony z naszym Klientem. Gdy będziemy wiedzieć jakie są dokładne oczekiwania zamawiającego i jaki styl mu odpowiada unikniemy zbędnych poprawek, a czas realizacji skróci się do minimum.

Ile trwa wydruk wizytówek?

Wydruk wizytówek z reguły trwa od 2 do 4 dni roboczych. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku większej ilości składanych zamówień. Zazwyczaj jednak wydruk trwa średnio 2 dni. Zależy nam by nasi Klienci mogli szybko cieszyć się gotowymi wydrukami wizytówek. O ewentualnych opóźnieniach staramy się informować naszych Klientów.

Czy będę mógł odebrać wizytówki osobiście?

Odbiór osobisty wizytówek jest możliwy jedynie w naszym biurze w Ciechanowie. Nie mniej jednak zachęcamy, aby nasi Klienci wybierali formę dostawy kurierskiej, która jest całkowicie darmowa. W ten sposób nasze wizytówki możesz zamówić online bez wychodzenia z domu.

Nowoczesne wizytówki

Tworzymy nowoczesne wizytówki firmowe, które spełnią Twoje oczekiwania. Uważnie słuchamy naszych Klientów, staramy się by nasze wizytówki towarzyszyły Ci przez kilka lat i były ponadczasowe. Gdy zużyjesz swoje wszystkie wizytówki, bez problemu zamówisz u nas dodruk - Twój projekt zostanie u nas zarchiwizowany. Naszym Klientom dajemy gwarancję zadowolenia z efektów naszej współpracy.

Zamów wizytówki już teraz. Inni już to zrobili

Zamów wizytówki w good projekt i ciesz się nowoczesnymi i profesjonalnymi wizytówkami. Nasi Klienci z Mławy, Płońska, Ciechanowa, Tarnowa, Tarnowskich Gór, Rawie Mazowieckiej, Skrarżysko Kamiennej, Ostrołęki, Łomiankach, Przasnysza i Helu już zamówili wizytówki. Dołącz do nich i Ty!

Cennik wydruku wizytówek

100 szt. 200 szt. 300 szt. 400 szt. 500 szt. 1000 szt.
Wizytówki jednostronne 53,60 zł 63,39 zł 70,80 zł 87,96 zł 105,12 zł 197,34 zł
Wizytówki jednostronne laminowane 75,08 zł 88,74 zł 92,24 zł 109,40 zł 127,60 zł 242,40 zł
Wizytówki dwustronne 75,08 zł 88,74 zł 92,24 zł 109,40 zł 127,60 zł 242,40 zł
Wizytówki dwustronne laminowane 81,91 zł 97,50 zł 114,38 zł 130,85 zł 155,52 zł 296,01 zł

*Podane ceny nie zawierają projektu graficznego

*Podane ceny są kwotami netto.

*Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Zamów wizytówki

Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązującą wycenę

Co chcesz wycenić? *

Rodzaj wizytówki:

Jeśli chcesz nam wysłać dodatkowe pliki graficzne, prosimy o przesłanie ich na adres: Pokaż

*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

lub wyślij nam zapytanie na maila Pokaż

Projekt wizytówek już od 90 zł netto! Aby wycenić swój projekt wypełnij formularz.

Szybka wycena

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

Manley
MoneyHome
Grill-Impex
AccesConsulting
Jakpol
Koperniak
Rehortopedia
Michtop Technika Diamentowa
Weselne Dni - Targi Ślubne
eStajnia
WeLoveCars
doodots
Urząd Miasta Ciechanów
Twormet
Meble Rykaczewski
PGBikes
MOPS Ciechanów
Marconi Koszule Męskie
Marcell Koszule Męskie
Brygada99 - Ogrodzenia panelowe
Artec